سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اخبار بانکی پارس

30 دی 1394 ساعت 9:39

اخبار بانک: عضو شورای پول و اعتبار اعلام کرد: بر اساس رایزنی های انجام گرفته از سوی بنیاد شهید و نمایندگان مجلس با بانک مرکزی، موسسه اعتباری افضل توس که سهامداران آن ایثارگران و خانواده شهدا هستند، به زودی مجوز نهایی خود را دریافت می کنند.


به گزارش خبرنگار ما، این موسسه که سهامداران آن 35 هزار نفر و همگی از خانواده شهدا و ایثار گر هستند در سال های گذشته به ویژه در طرح ساماندهی موسسات از سوی بانک مرکزی با تعامل مناسب با این مجموعه ضمن اقدامات حقوقی تمامی موارد اعلامی را انجام داده اند تا موفق به دریافت مجوز شوند.

بر اساس اعلام برخی از اعضای شورای پول و اعتبار که شب گذشته جلسه داشتند، موسسه اعتباری افضل توس با رایزنی‌های انجام‌گرفته مسئولان بنیاد شهید و نمایندگان مجلس و سهامداران جانباز و ایثارگر خود شرایط لازم برای دریافت مجوز را طی کرده است و با کمک و تعامل بانک مرکزی به‌زودی مجوز می‌گیرد.

بر اساس این گزارش موسسه اعتباری افضل توس با تجمیع تعاونی‌های اعتبار قائم (عج)، امین طلاب، اسما، افضل توس، عدالت، کتالم، صنوف پارسیان، فروغ بازار، ایثارگران، سرافرازان میهن، اتحاد، سیدالشهدا تشکیل و با نامه بانک مرکزی مبنی بر تغییر تابلوهای خود در شعبه‌های سراسر کشور به فعالیت خود به‌عنوان موسسه اعتباری ادامه داد.

این موسسه بر اساس برنامه‌ها و اقدامات درخواستی بانک مرکزی تمامی تلاش خود را کرده است که ازلحاظ حقوقی و بانکی تمامی معیارها و استانداردهای اعلامی شورای پول و اعتبار را رعایت کند که با توجه به اعلام اعضای شورای پول و اعتبار توانسته تمامی موارد را اجرایی و به‌زودی مجوز خود را از بانک مرکزی دریافت کند.


کد مطلب: 40816

آدرس مطلب: http://akhbarbank.com/vdciqva5.t1auz2bcct.html

 

اخباربانک

  http://akhbarbank.com


ارسال شده در توسط خبر رسان